O nas

Kompletowanie i zakup wybranego przez Ciebie towaru w sklepie IKEA oraz wnoszenie jest w cenie zamówienia.

Krok 1

Wybierz produkty, które chcesz kupić w sklepie IKEA i złóż u nas zamówienie: przez formularz lub przez stronę ikea.pl .

Krok 2

Jedziemy za Ciebie do IKEA – kompletujemy meble i akcesoria zgodnie z Twoim zamówieniem. Nie wymagamy zaliczki. Płacisz dopiero przy odbiorze towaru. Pobieramy opłatę jedynie za transport. Cena produktów pozostają bez zmian – dostarczamy ORYGINALNY PARAGON IKEA.

Krok 3

Nowe meble i akcesoria bezpiecznie dowozimy, następnie wnosimy pod wskazany adres. Bez względu na wagę zamówienia, wnoszenie jest GRATIS. Po dostarczeniu towaru przyjmujemy PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się, firmą usługowo – transportową. Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień na meble i akcesoria, ze sklepu IKEA. Działamy na terenie Radomia, Pionek, Zwolenia, Kozienic, Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Skarżyska-Kamiennej , Lipska, Puław oraz okolic wymienionych miast. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących swój czas oraz pieniądze.

Na czym polega nasza usługa?

Usługa polega na skompletowaniu Państwa zamówienia. Robimy zakupy i dostarczamy pod wskazany adres, w umówionym terminie. Opłata pobierana jest w formie gotówki, przy odbiorze towaru. Nasza oferta zawiera również wnoszenie zamówionych mebli/akcesoriów pod wskazany adres. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia oraz zwrot towaru, za naszym pośrednictwem.

Nasz zespół

To my przyjmujemy, zarządzamy, kupujemy oraz dostarczamy zamówienia ze sklepu IKEA.